Saç dökülmesini tamamen durduran şampuan kullananlar yorumu

Kullananlar

Saç dökülmesine çözüm sunan şampuanım hakkında video ve yazı sayfası için tıklayınız.

Sipariş için : 05321680531 arayabilir yada whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Her ikisinden de sonuç alınamazsa mesaj atmanız yeterlidir.

En önemli husus. Bazı kişilerde nadirde olsa Şampuanı kullandıktan sonra saç dökülmesi artış gösterebilir. Bunun sebebi tamamı ile yıpranmış saçlar şampuanın içerisindeki vitaminleri yedikten sonra kendini yeniler. Yenileme sürecinde saçlar bu eylemi arttırır. Aşırı sıkıntılı saçlar kendini toplamak için ilk 2 hafta böyle devam eder. Bu nedenle 3. Hafta sonuna kadar asla pes etmeden günlük kullanıma devam ediniz. Muhakkak dökülme duracak dökülenin yerine daha kuvvetli çıkacaktır.

Not : Bu sayfada yer alan ispat içerikli belgeler kullananlardan sadece bir kaç tanesine aittir. Yüzlerce kullanıcı memnuniyeti ilk aşamalarda herhangi bir ticari düşünce olmadığı için kayıt altına alınmamıştır.  Zamanla memnun kalan müşterilerimizin isteklerine göre paylaşıma devam edeceğiz.  Saç dökülmesine çözüm sunan şampuanımı kullanan bir çok kişi resimlerin İnternet ortamında paylaşılmasını istememektedir. Bu müşterilerimden bu konuda hassas olmalarını sağ duyu ile bakmalarını ve ürünün bir çok insana fayda sağlaması açısından utanmadan bizlerle gidişatı paylaşması bir nevi insanlık adına görevdir. Şampuandan memnun kalan herkesten özenle bunu rica etmekteyim. Bu konuda bencil olunmaması gerektiğini, bizim size sunduğumuz çözümden ötürü sizinde ürünümüzü tanıtmada bize yardımcı olmanızı belirtmek istiyorum.

Öte yandan referansları az bulacak kişilere bir kaç cümle kurmak isterim. Değerli müşteri adaylarım, insanların hemen hemen tamamı şampuanı kullanmayı istiyorlar. Lakin, referans amaçlı resimlerin paylaşımların paylaşılmasını istemiyorlar. Sizlerle paylaştığım bazı referanslarım da müşterilerime paylaşılacağı bilgisi verilmediğinden atmışlar. Sizler zaten bu şampuanı alırken İnternette bu referansları okuduğunuz için zaten resim yada paylaşım istediğimde uzak duruyorsunuz. Bunun farkında olduğunuz için benimle paylaşmıyorsunuz. Hal böyle olunca durumda bundan ibaret oluyor. Hukuksuz iş yapmakta istemediğin için fazla üzerine gitmiyorum. Lakin, gerek youtube gerekse siteme yaptığınız yorumlarda bir hayli önemli. En azından bu platformlarda ürün hakkında yorumlarınızı esirgememenizi istiyorum. Bu konuda bile yorum yapmalarına ricada bulunduğum onlarca kişi beni geri çevirmiştir. İnsanlar kullanmayı istiyor lakin referans olmaktan kaçınıyorlar. Gerek sitede gerekse youtube videomda attığım paylaşımlar kesinlikle üzerinde oynanmadan doğal hali ile sizlerle paylaşılıyor. Ürün garantili bir üründür. Buna rağmen aramızda güven sorunu olacağını zannetmiyorum. Lakin, sizlerden ricam sosyal medya, youtube ve bloglarda forumlarda şampuanımı önermenizdir. Gerisini zaten etkisini kanıtlayan şampuanım getirecektir. En azından İnternet ortamında görüşlerini yorum olarak paylaşan onlarca insandan Yüce Allah razı olsun. Onları da hiç ama hiç unutmuş değilim.

Kelin ilacı olsa önce kendi başına sürer. İşte kendi saçlarımda ki görüntü. Şuanda usturaya vurdum. Nasipse bir kaç aya tekrar paylaşıma devam edeceğim.

Saç dökülmesini durduran şampuan kullanmadan önce Saç dökülmesini durduran şampuan kullandıktan sonra 7. gün

 

Müşterilerim arasında İlk referansım, saç dökülmesini durduran şampuanım kullanan ilk müşterilerimin arasındadır. Kendi yakın çevremden kullanan bir müşterimdir. 4. günde saçlarındaki güzelleşme meydandadır.

22 temmuz 2017. Saç dökülmesini durduran şampuan kullanmadan önce 26 temmuz 2017.Saç dökülmesini durduran şampuan kullandıktan sonra 4. gün

 

2. referansım, yine saç dökülmesini önleyen şampuanımı kullanan ilk müşterilerim arasındadır. Aynı ilde yaşadığımız bir müşterimdir. Daha önce saç ekimi yaptırmış bir müşterim. 5 günde aradaki farka dikkat etmenizi tavsiye ederim.

27 temmuz 2017. Saç dökülmesini durduran şampuan kullanmadan önce 1 ağustos 2017.Saç dökülmesini durduran şampuan kullandıktan sonra 5. gün

 

Bu referansım da, saç dökülmesini tamamen durduran şampuanımı kullanan ilk müşterilerim arasındadır. Yaşadığım ilde yaşayan müşterimdir. Aşırı şekilde her el attığınızda 8  – 10 arası saç telinin dökülmesinin yaşandığı bir müşterim. Şampuanımı kullandığı zaman dilimi 6 gündür. 6. gün saç dökülmesinin tamamen durduğuna dair attığı mesajı.

1 ağustos 2017. Saç dökülmesini kesin durduran şampuanımı 6 gündür kullanan müşterim.

 

Bu referansım da, saç dökülmesini kesin durduran şampuanı kullanan ilk müşterilerdendir. Aynı şehirde yaşamakta olduğum esnaf bir abimizdir. 10 günlük kullanım sonundaki görüntüdür.  Video eşliğinde şampuana dair övgüleri yer almaktaydı. Lakin, video hafıza yetmezliği sebebi ile telefondan silinmiş. Saç dökülmesi tamamen durmuş mevcut saçların canlandığı resimdir.

24 temmuz 2017. Saç dökülmesini durduran şampuan kullanmadan önce 3 ağustos 2017.Saç dökülmesini durduran şampuan kullandıktan sonra 10. gün

 

Bu referansım da, İnternet üzerinden bize güvenip ürünümüzü satın alan bir müşterim. İl dışından bir müşterim. 28 günlük kullanım içerisinde duyduğu memnuniyet ve tekrar 2. kutu siparişi talebi. Ardından 2. kutuyu da satın almıştır. Dökülmesi tamamen durmuştur. Mevcut saçların çıkması için şuanda devam etmektedir.

22 kasım 2017. Saç dökülmesini durduran şampuan kullandıktan 7 gün sonra 13 aralık 2017.Saç dökülmesini durduran şampuan kullandıktan sonra 21. gün sonra

 

Bu referansım da, İnternet üzerinden ürünümü güvenerek satın almış il dışından bir başka müşterim. Saçlarındaki yıpranmanın ilk gün kullanımdan sonra nasıl canlandığı ve güzelleştiği resim.

23 aralık 2017. Saç dökülmesini durduran şampuan kullanmadan önce. 24 aralık 2017.Saç dökülmesini durduran şampuan kullandıktan 1 gün sonra

Devamı gelecektir…